Kontaktai

 
Administracija

 

Direktorius komercijai

Audrius Lokcikas
Tel./faks. (8 449) 76167
El. paštas 
AudriusL@mobils.lt

 

Vyr. finansininkas
Kastytis Auryla

Tel. (8 449) 76170
Faks. (8 449) 76170
El. paštas
Kastytis@mobils.lt

Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovas
Alfonsas Ramažauskas
Tel./faks. (8 449) 76168
El. paštas 
Alfonsas@mobils.lt

 

Pardavimų skyrius

Pardavimų skyriaus vadovė
Vilma Vyšniauskienė
Tel./faks. (8 449) 76170
El. paštas 
Pardavimai@mobils.lt

 

Alyvų ir tepalų pardavimo skyrius

Vadybininkas
Rolandas Stulga
Tel./faks. (8 449) 76169
El. paštas 
Tepalai@mobils.lt

 

Buitinių dujų pilstymo ir pardavimo skyrius

Buitinių dujų pilstymo ir pardavimo skyriaus vadovas
Valdas Jakas
Tel./faks. (8 449) 74204
Mob. 8 686 68574
El. paštas 
Dujos@mobils.lt