Tepalai ir alyvos

   UAB Mobilus spektras  veikloje yra  tepalų prekyba, bei turi specializuotus tepalų keitimo servisus (Šilalėje, L.Ivinskio g.2, bei Telšiuose, Mažeikių g. 1). Servisuose pirktiems tepalams ir alyvoms teikiama nemokama tepalų ir alyvų keitimo paslauga. Bendrovė bendradarbiauja su didžiausiu nepriklausomu tepalų gamintoju pasaulyje FUCHS PETROLUB AG.

 

   FUCHS sukūrė, gamina ir parduoda tepalus daugiau nei 80 metų – praktiškai visoms taikymo sritims ir sektoriams. Turinti virš 100 000 klientų ir 60 įmonių visame pasaulyje FUCHS grupė yra pirmaujanti nepriklausoma tepalų tiekėja. Daugiau kaip 800 specialistų komanda visoje Vokietijoje siekia užtikrinti mūsų klientų pasitenkinimą. FUCHS tepalai - tai efektyvumas ir tvarumas, saugumas ir patikimumas, našumas ir išlaidų taupymas. Jie pažada: technologija, kuri atsiperka.

 

Aukštųjų technologijų variklių alyva kiekvienam varikliui!

   

   TITAN variklinės alyvos pagamintos pagal naujausių tyrimų rezultatus. Sukurtos kartu su pagrindinių automobilių gamintojais. Pritaikytos, kad atitiktų šiandienos reikalavimus aukštųjų technologijų varikliams: siūlomos puikios aukštos kokybės, degalus taupančios ir apsaugančios nuo nusidėvėjimo alyvos. TITAN variklinės alyvos: aukščiausios kokybės, pirmaujančių Vokietijos automobilių pramonės originalios įrangos gamintojų vystimosi partneris.